Aktuality

august 2020

Začali sme so stavebnými prácami hlboko pod úrovňou hladiny Dunaja. V projekte Eurovea City sme koncom augusta vyhotovili najväčšiu časť základovej dosky objektu Prinova Y. Nepretržitá betonáž trvala takmer 24 hodín počas ktorých sa na stavenisku vystriedalo až 200 domiešavačov. 

august 2020

Na 2. etape obchodného centra Eperia sme dokončili železobetónový skelet. Momentálne prebieha montáž oceľovej konštrukcie na mieste, kde budú kiná. Pokračovať budú práce spojené s murovaním, omietkami, zateplením, zdravotechnikou a realizáciou komunikácií. 

júl 2020

Prvé podlažia bytových domov na projekte Ovocné sady Trvnávka už rastú. V novej rezidenčnej štvrti v bratislavskej Trnávke začíname s betonážov stĺpov a stien. Aktuálne fotografie z priebehu stavby si môžete pozrieť v sekcii Projekty

jún 2020

Na východe Slovenska rastie pod našimi rukami ďalšia stavba. Druhá etapa obchodno-zábavného centra EPERIA Shopping Mall v Prešove má už hotové podzemné podlažia a v súčasnosti pracujeme na zhotovení železo-betónového skeletu a na realizácií zvislých a stropných konštrukcií. 

máj 2020

Preberáme stavenisko novej rezidenčnej štvrte Ovocné sady Trnávka a začíname s prácami na hrubej stavbe. V prvej etape postavíme na východe Bratislavy 6 bytových domov, ktoré ponúknu až 550 bytov.