Aktuality

júl 2020

Prvé podlažia bytových domov na projekte Ovocné sady Trvnávka už rastú. V novej rezidenčnej štvrti v bratislavskej Trnávke začíname s betonážov stĺpov a stien. Aktuálne fotografie z priebehu stavby si môžete pozrieť v sekcii Projekty

jún 2020

Na východe Slovenska rastie pod našimi rukami ďalšia stavba. Druhá etapa obchodno-zábavného centra EPERIA Shopping Mall v Prešove má už hotové podzemné podlažia a v súčasnosti pracujeme na zhotovení železo-betónového skeletu a na realizácií zvislých a stropných konštrukcií. 

máj 2020

Preberáme stavenisko novej rezidenčnej štvrte Ovocné sady Trnávka a začíname s prácami na hrubej stavbe. V prvej etape postavíme na východe Bratislavy 6 bytových domov, ktoré ponúknu až 550 bytov.

marec 2020

Združenie EUROVEA 2, ktoré vytvorili spoločnosti STRABAG Pozemné a inžinierske staviteľstvo s. r. o. a SYTIQ a.s. sa stalo zhotoviteľom hrubej stavby dvoch významných stavebných objektov projektu Eurovea City: Eurovea Tower a Pribinova Y.

január 2020

Presťahovali sme sa do Green Point Offices na Mlynských Nivách v Bratislave. Ak nás chcete navštíviť, nájdete nás v bloku H na 14 poschodí.