Aktuality

november 2020

Na rezidenčnom projekte Green Avenue v Nitre dokončujeme strechy, fasádu aj obklady. Onedlho bude všetko pripravené na kolaudáciu, ktorá je naplánovaná už v polovici novembra. 

november 2020

Na objekte Pribinova Y v Eurovea City sme dokončili betónovanie základovej dosky a v týchto dňoch už staviame prvé podzemné podlažia. 

október 2020

Na rezidenčnom projekte Ovocné sady Trnávka v týchto dňoch zhotovujeme monolitické betónové konštrukcie a realizujeme vonkajšie inžinierske siete. Niektoré z objektov sa už šplhajú do výšky 5. nadzemného podlažia a do konca mesiaca by sme mali mať hotovú až polovicu vodovodov, plynových rozvodov aj kanalizácie.

august 2020

Začali sme so stavebnými prácami hlboko pod úrovňou hladiny Dunaja. V projekte Eurovea City sme koncom augusta vyhotovili najväčšiu časť základovej dosky objektu Prinova Y. Nepretržitá betonáž trvala takmer 24 hodín počas ktorých sa na stavenisku vystriedalo až 200 domiešavačov. 

august 2020

Na 2. etape obchodného centra Eperia sme dokončili železobetónový skelet. Momentálne prebieha montáž oceľovej konštrukcie na mieste, kde budú kiná. Pokračovať budú práce spojené s murovaním, omietkami, zateplením, zdravotechnikou a realizáciou komunikácií.